Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تقدیر مدیرعامل مخابرات از روابط عمومی به خاطر ثبت برند

۸ مهر ۱۳۹۷
9 views
بدون نظر

به نظر می‌رسد بحث برند و برندینگ برای شرکت مخابرات اهمیت ویژه‌ای یافته چراکه مدیرعامل مخابرات طی نامه‌ای به روابط عمومی این شرکت از ثبت برند مخابرات تمجید کرده است.

مجید صدری در نامه‌اش به روابط عمومی شرکت مخابرات می‌نویسد که ثبت برند مخابرات در سال ۱۳۹۷ یکی از ماندگارترین اقدامات روابط عمومی این شرکت محسوب می‌شود.

با توجه به نامه تقدیر مدیرعامل به نظر می‌رسد تاکنون برند مخابرات ایران توسط مدیران قبلی این شرکت اصلا ثبت نشده بود و این کمی عجیب به نظر می‌رسد که شرکتی بعد از ۴۷ سال برند خودش را ثبت کرده است اما به هر حال  همین که بالاخره کسی در این مجموعه به فکر ثبت برند این شرکت با قدمت افتاده حرکت مهمی است و شاید همین عامل تشویق مدیرعامل بوده است. 

شرکت مخابرات ایران در سال  ۱۳۵۰ از ادغام شرکت سهامی تلفن و امور تلگراف تاسیس شد. طراحی آرم این شرکت در همان دهه ۵۰ در بین دانشجویان دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به مسابقه گذاشته شده و در سال ۱۳۵۴ در میان طرح‌های عرضه شده طرح یک دانشجوی طراحی صنعتی به نام رحمان پارسا پذیرفته شد که تاکنون نیز به عنوان آرم این شرکت باقی مانده است. رحمان پارسا مدت ۱۰ سال کارمند شرکت مخابرات بود و بعد در سال ۱۳۶۲ در سن ۳۵ سالگی بر اثر سکته قلبی در گذشت.

متن نامه تقدیر مدیرعامل به روابط عمومی را در زیر می‌بینید :

نامه تشکر رییس مخابرات به روابط عمومی به خاطر ثبت برند شرکت

 

آی تی ایران
عکس داخل متن: 
نامه تشکر رییس مخابرات به روابط عمومی به خاطر ثبت برند شرکت

لینک کوتاه مطلب

http://pouyamatlab.ir/?p=1152

برچسب ها

مطالب مشابه